درمان پف زیرچشم

درمان پف زیرچشم

برداشتن پف زیر چشم با لیزر امکان پذیر است ؟ درمان قطعی پف زیر چشم با چه روشی می باشد ؟درمان پف زیر چشم با طب سنتی وجود دارد ؟ روش های درمان پف زیر چشم بدون جراحی چیست ؟هزینه لیزر پف زیر چشم چقدر است ؟ ورم چشم بعد از بوتاکس چگونه برطرف می شود ؟ برداشتن پف چشم با لیزر وجود دارد ؟ اینها سوالاتی شایعی است که  در ادامه به طور مفصل به آن می پردازیم.

درمان پف زیرچشم

درمان پف زیرچشم

پف زیرچشم

برجستگی های بافت نرم هستند که در حالت استراحت دیده می شوند . عملکرد سپتوم اربیتال که یک لایه فاشیال است و به حفظ بالشتک های چربی زیر چشم کمک می کند ، با افزایش سن ضعیف می شود . پف زیر چشم ( برجستگی زیر چشم ) در نتیجه برجستگی زیاد بالشتک های چربی در اثر ضعیف شدن سپتوم اربیتال ایجاد می شود . عضله  orbicularis oculi نیز سپتوم تحتانی چشم را حمایت می کند و ضعیف کردن این عضله توسط سم بوتولینوم می تواند باعث تشدید این حالت شود . از درمان در افراد دارای bag باید اجتناب شود .

درمان پف زیر چشم با تزریق بوتاکس

یکی از روش های درمان پف زیر چشم ، تزریق بوتاکس می باشد . این کار به روش زیرانجام می شود:

100 واحد پودر بوتاکس ( کاسمتیک ) را با 4 میلی لیتر سالین استریل بدون مواد نگهدارنده رقیق می شود . دوز و غلظت محصولات توکسین بوتولینوم قابل معادل سازی با هم نیستند و تمام اعداد اشاره شده در این کتاب مربوط به OBTX می باشد . بی حسی با یخ در این روش توسصیه نمی شود زیرا انقباض عروقی باعث محو شدن عروق این ناحیه می شود.

در کلینیک پاسارگاد برای برطرف کردن پف زیر چشم بدو جراحی از روش تزریق بوتاکس استفاده می شود. .برای مشاوره وتعیین وقت قبلی با کلینیک زیبایی در تهران به شماره های 02146017359 – 02146017362 تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

به طور معمول 2 تزریق برای هر چشم انجام می شود . یکی در سمت داخل و یکی در ناحیه خارجی . افرادی که به تازگی با توکسین بوتولینوم را آغاز کرده اند شاید بهتر باشد که در ابتدا فقط تزریق در ناحیه داخلی را انجام دهند تا از خطر عوارض کاسته شود.

از آنجا که عضله orbicularis oculi عضله ای سطحی است و پوست پلک تحتانی نیز بسیار نازک است برای درمان چروک های پلک تحتانی تزریق توکسین بوتولینوم باید به صورت زیر جلدی و با یک تماس بسیار ملایم و سطحی سوزن انجام شود.

در بیمارانی که مژه های بلندی دارند و نقطه تزریق داخلی را محو می کند ، از بیمار بخواهید که هنگام تزریق در حالی که پلک را بسته اند ، کره چشم را به بالا بچرخاند .

تزریق ژل

بهترین کلینیک پوست و مو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 15 =